Teamzorgers en leertrajectbegeleiders

Teamzorgers

Hilde Raets

 

Teamzorger OV1 Basaal en Pedagogisch Coördinator

 

Hilde.Raets@buso-oosterlo.be

Nele Verdonck

 

Teamzorger OV1

 

Nele.Verdonck@buso-oosterlo.be

Anne Lyen

 

Teamzorger OV2

 

Anne.Lyen@buso-oosterlo.be

Cédrine Van Hout

 

Teamzorger OV1 Structuurklassen

 

Cedrine.VanHout@buso-oosterlo.be

Rob Schuermans

 

Teamzorger Gedragsklassen en stagecoördinator

 

Rob.Schuermans@buso-oosterlo.be

Lieve Jans

 

Leerlingbegeleider en coördinator campus Eindhout

 

Lieve.Jans@buso-oosterlo.be

Leertrajectbegeleiding

Dorien Douwen

 

Leertrajectbegeleider

 

Dorien.Douwen@buso-oosterlo.be

Nele Bols

 

Leertrajectbegeleider

 

Nele.Bols@buso-oosterlo.be